PE-0201CC8N2JTT
PE-0201CC8N2JTT Pulse Electronics
PE-0201CC_Series_Rev_Dec_2014.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 8.2NH 230MA 450MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 450mOhm Max
Q @ Freq: 5 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 3.4GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric)
Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 8.2 nH
Current Rating (Amps): 230 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 8.2NH 230MA 450MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, DC Resistance (DCR): 450mOhm Max, Q @ Freq: 5 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 3.4GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0201 (0603 Metric), Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 8.2 nH, Current Rating (Amps): 230 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0201CC8N2JTT PE-0201CC8N2JTT Виробник : Pulse Electronics PE-0201CC_Series_Rev_Dec_2014.pdf Description: FIXED IND 8.2NH 230MA 450MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 5 @ 100MHz
Material - Core: Ceramic
Part Status: Obsolete
Inductance: 8.2 nH
Current Rating (Amps): 230 mA
товару немає в наявності
PE-0201CC8N2JTT PE-0201CC8N2JTT Виробник : Pulse Electronics 0201CC_Catalog-1199166.pdf Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 8.2nH Tol5% TIN