PE-0402CC120JTT
PE-0402CC120JTT Pulse Electronics Corporation
WC704.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 12NH 300MA 400 MOHM
на замовлення 21645 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 12nH Tol5% TIN.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0402CC120JTT PE-0402CC120JTT Виробник : Pulse Electronics Corporation WC704.pdf Description: FIXED IND 12NH 300MA 400 MOHM
PE-0402CC120JTT PE-0402CC120JTT Виробник : Pulse Electronics 0402CC_catalog-1199167.pdf Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 12nH Tol5% TIN