PE-0402CC1N2STT
PE-0402CC1N2STT Pulse Electronics Corporation
WC704.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 1.2NH 300MA 90 MOHM
на замовлення 9725 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 1.2nH Tol0.3nH TIN.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0402CC1N2STT PE-0402CC1N2STT Виробник : Pulse Electronics Corporation WC704.pdf Description: FIXED IND 1.2NH 300MA 90 MOHM
на замовлення 5 шт:
PE-0402CC1N2STT PE-0402CC1N2STT Виробник : Pulse Electronics 0402CC_catalog-1199167.pdf Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 1.2nH Tol0.3nH TIN