PE-0402CC1N5STT
PE-0402CC1N5STT Pulse Electronics
PE-0402CC_Series_Rev_Feb_2015.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 1.5NH 300MA 100MOHM SM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 1.5nH Tol0.3nH TIN.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0402CC1N5STT PE-0402CC1N5STT Виробник : Pulse Electronics PE-0402CC_Series_Rev_Feb_2015.pdf Description: FIXED IND 1.5NH 300MA 100MOHM SM
товару немає в наявності
PE-0402CC1N5STT PE-0402CC1N5STT Виробник : Pulse Electronics 0402CC_catalog-1199167.pdf Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 1.5nH Tol0.3nH TIN