PE-0402CC220JTT
PE-0402CC220JTT Pulse Electronics Corporation
WC704.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 22NH 300MA 600 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 22nH Tol5% TIN.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0402CC220JTT PE-0402CC220JTT Виробник : Pulse Electronics Corporation WC704.pdf Description: FIXED IND 22NH 300MA 600 MOHM
товару немає в наявності
PE-0402CC220JTT PE-0402CC220JTT Виробник : Pulse Electronics 0402CC_catalog-1199167.pdf Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 22nH Tol5% TIN