PE-0402CC270JTT
PE-0402CC270JTT Pulse Electronics Corporation
WC704.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 27NH 300MA 700 MOHM
на замовлення 18150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 27nH Tol5% TIN.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0402CC270JTT PE-0402CC270JTT Виробник : Pulse Electronics Corporation WC704.pdf Description: FIXED IND 27NH 300MA 700 MOHM
PE-0402CC270JTT PE-0402CC270JTT Виробник : Pulse Electronics 0402CC_catalog-1199167.pdf Fixed Inductors CERAMIC RF CHIP 27nH Tol5% TIN