PE-0402CD2N2JTT
PE-0402CD2N2JTT Pulse Electronics
PE-0402CD2N2JTT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 2.2NH SMD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.047" L x 0.026" W (1.19mm x 0.66mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Material - Core: Ceramic
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.61mm)
Inductance: 2.2 nH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2NH SMD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.047" L x 0.026" W (1.19mm x 0.66mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Material - Core: Ceramic, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.024" (0.61mm), Inductance: 2.2 nH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0402CD2N2JTT Виробник : Pulse Electronics WC708-3071767.pdf RF Inductors - SMD CERAMIC RF WW 0402 INDUCTOR, 2.2nH +/-5% , TIN, TR