PE-0402CD400JTG
PE-0402CD400JTG Pulse Electronics Corporation
WC701.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 40NH 320MA 438 MOHM
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0402CD400JTG PE-0402CD400JTG Виробник : Pulse Electronics Corporation WC701.pdf Description: FIXED IND 40NH 320MA 438 MOHM
товару немає в наявності