PE-0402CD5N6JTT
PE-0402CD5N6JTT Pulse Electronics
pulse_wc701-1199713.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Fixed Inductors SMD INDUCTOR 5.6nH 5% TOL
на замовлення 5530 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6NH 760MA 83MOHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.047" L x 0.026" W (1.19mm x 0.66mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 83mOhm, Q @ Freq: 23 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 5.8GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.024" (0.61mm), Part Status: Active, Inductance: 5.6 nH, Current Rating (Amps): 760 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0402CD5N6JTT Виробник : Pulse Electronics PE-0402CD5N6JTT Description: FIXED IND 5.6NH 760MA 83MOHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.047" L x 0.026" W (1.19mm x 0.66mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 83mOhm
Q @ Freq: 23 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 5.8GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.61mm)
Part Status: Active
Inductance: 5.6 nH
Current Rating (Amps): 760 mA
Кількість Ціна
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 83mOhm
Q @ Freq: 23 @ 250MHz
Material - Core: Ceramic
Part Status: Active
Inductance: 5.6 nH
Current Rating (Amps): 760 mA