PE-0402CH2N2STT
PE-0402CH2N2STT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 2.2NH 660MA 80MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.3nH
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
DC Resistance (DCR): 80mOhm Max
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 6GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 2.2 nH
Current Rating (Amps): 660 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2NH 660MA 80MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.3nH, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, DC Resistance (DCR): 80mOhm Max, Q @ Freq: 8 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 6GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 2.2 nH, Current Rating (Amps): 660 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0402CH2N2STT PE-0402CH2N2STT Виробник : Pulse Electronics Description: FIXED IND 2.2NH 660MA 80MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.3nH
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Material - Core: Ceramic
Part Status: Obsolete
Inductance: 2.2 nH
Current Rating (Amps): 660 mA