PE-0402CH8N2JTT
PE-0402CH8N2JTT Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 8.2NH 360MA 270MOHM SM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors HIFREQ CERAMIC CHIP 8.2nH Tol5% TIN.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0402CH8N2JTT PE-0402CH8N2JTT Виробник : Pulse Electronics Description: FIXED IND 8.2NH 360MA 270MOHM SM
товару немає в наявності
PE-0402CH8N2JTT PE-0402CH8N2JTT Виробник : Pulse Electronics 0402CH_catalog-1199236.pdf Fixed Inductors HIFREQ CERAMIC CHIP 8.2nH Tol5% TIN