PE-0402CL101JTT
PE-0402CL101JTT Pulse Electronics
PE-0402CL101JTT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 100NH 150MA 2.6OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.6Ohm Max
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 700MHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 nH
Current Rating (Amps): 150 mA
на замовлення 80000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100NH 150MA 2.6OHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.6Ohm Max, Q @ Freq: 8 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 700MHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Inductance: 100 nH, Current Rating (Amps): 150 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0402CL101JTT PE-0402CL101JTT Виробник : Pulse Electronics PE-0402CL101JTT Description: FIXED IND 100NH 150MA 2.6OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Material - Core: Ceramic
Supplier Device Package: 0402
Part Status: Active
Inductance: 100 nH
Current Rating (Amps): 150 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
PE-0402CL101JTT PE-0402CL101JTT Виробник : Pulse Electronics WC712-2904114.pdf RF Inductors - SMD 0402 100nH 150mA DCR=26000mOhms RF