PE-0402CL270JTT
PE-0402CL270JTT Pulse Electronics
datasheet_wc712.pdf
Виробник: Pulse Electronics
RF Inductors - SMD 0402 27nH 300mA DCR=700mOhms RF
на замовлення 96041 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 27NH 300MA 700MOHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 700mOhm Max, Q @ Freq: 8 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 1.6GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Inductance: 27 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0402CL270JTT PE-0402CL270JTT Виробник : Pulse Electronics PE-0402CL270JTT Description: FIXED IND 27NH 300MA 700MOHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 700mOhm Max
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 1.6GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Inductance: 27 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Multilayer
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Material - Core: Ceramic
Supplier Device Package: 0402
Part Status: Active
Inductance: 27 nH
Current Rating (Amps): 300 mA