PE-0402CL3N3STT
PE-0402CL3N3STT Pulse Electronics
PE-0402CL3N3STT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 3.3NH 300MA 200 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.3nH
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 200mOhm Max
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 6GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
на замовлення 30000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3NH 300MA 200 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.3nH, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 200mOhm Max, Q @ Freq: 8 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 6GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0402CL3N3STT PE-0402CL3N3STT Виробник : Pulse Electronics PE-0402CL3N3STT Description: FIXED IND 3.3NH 300MA 200 MOHM
Tolerance: ±0.3nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Multilayer
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Material - Core: Ceramic
Supplier Device Package: 0402
Part Status: Active
Inductance: 3.3 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
PE-0402CL3N3STT PE-0402CL3N3STT Виробник : Pulse Electronics datasheet_wc712-3534412.pdf RF Inductors - SMD 0402 3.3nH 300mA DCR=200mOhms RF