PE-0402CL8N2JTT
PE-0402CL8N2JTT Pulse Electronics
PE-0402CL8N2JTT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 8.2NH 300MA 400MOHM SM
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 400mOhm Max
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 3.6GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Inductance: 8.2 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 8.2NH 300MA 400MOHM SM, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 400mOhm Max, Q @ Freq: 8 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 3.6GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Inductance: 8.2 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0402CL8N2JTT PE-0402CL8N2JTT Виробник : Pulse Electronics PE-0402CL8N2JTT Description: FIXED IND 8.2NH 300MA 400MOHM SM
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Multilayer
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Material - Core: Ceramic
Supplier Device Package: 0402
Part Status: Active
Inductance: 8.2 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
PE-0402CL8N2JTT PE-0402CL8N2JTT Виробник : Pulse Electronics datasheet_wc712_07_14_23_d_1681497477-3534412.pdf RF Inductors - SMD 0402 8.2nH 300mA DCR=400mOhms RF