PE-0402FB121ST
PE-0402FB121ST Pulse Electronics
PE-0402FB121ST
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Current Rating (Max): 550mA
DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Height (Max): 0.026" (0.65mm), Current Rating (Max): 550mA, DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0402FB121ST PE-0402FB121ST Виробник : Pulse Electronics PE-0402FB121ST Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.026" (0.65mm)
Current Rating (Max): 550mA
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
PE-0402FB121ST Виробник : Pulse Electronics WC706.pdf Ferrite Beads 0402 120Ohms SMT FERRITE CHIP BEAD