PE-0603CD100GTT
PE-0603CD100GTT Pulse Electronics
PE-0603CD100GTT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 10NH 700MA 130MOHM SMD
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.071" L x 0.049" W (1.80mm x 1.24mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 130mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 4.8GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 nH
Current Rating (Amps): 700 mA
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10NH 700MA 130MOHM SMD, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.071" L x 0.049" W (1.80mm x 1.24mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 130mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 4.8GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm), Part Status: Active, Inductance: 10 nH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
PE-0603CD100GTT PE-0603CD100GTT Виробник : Pulse Electronics PE-0603CD100GTT Description: FIXED IND 10NH 700MA 130MOHM SMD
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 30 @ 250MHz
Material - Core: Ceramic
Part Status: Active
Inductance: 10 nH
Current Rating (Amps): 700 mA