PE-0603CD151JTT
PE-0603CD151JTT Pulse Electronics
PE-0603CD151JTT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 150NH 280MA 920MOHM SM
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.071" L x 0.049" W (1.80mm x 1.24mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 920mOhm Max
Q @ Freq: 28 @ 150MHz
Frequency - Self Resonant: 990MHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 150 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Part Status: Active
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 280 mA
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 150NH 280MA 920MOHM SM, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.071" L x 0.049" W (1.80mm x 1.24mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 920mOhm Max, Q @ Freq: 28 @ 150MHz, Frequency - Self Resonant: 990MHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 150 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm), Part Status: Active, Inductance: 150 nH, Current Rating (Amps): 280 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0603CD151JTT PE-0603CD151JTT Виробник : Pulse Electronics PE-0603CD151JTT Description: FIXED IND 150NH 280MA 920MOHM SM
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 28 @ 150MHz
Material - Core: Ceramic
Part Status: Active
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 280 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
PE-0603CD151JTT PE-0603CD151JTT Виробник : Pulse Electronics plei-s-a0008899217-1.pdf RF Inductors - SMD 150nH 5%