PE-0603CD221KTT
PE-0603CD221KTT Pulse Electronics
RF_Chip_Ind_Rev2019.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 220NH 200MA 1.9OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.071" L x 0.049" W (1.80mm x 1.24mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.9Ohm Max
Q @ Freq: 25 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 900MHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 200 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220NH 200MA 1.9OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.071" L x 0.049" W (1.80mm x 1.24mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.9Ohm Max, Q @ Freq: 25 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 900MHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm), Inductance: 220 nH, Current Rating (Amps): 200 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0603CD221KTT PE-0603CD221KTT Виробник : Pulse Electronics RF_Chip_Ind_Rev2019.pdf Description: FIXED IND 220NH 200MA 1.9OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 25 @ 100MHz
Material - Core: Ceramic
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 200 mA