Продукція > PE- > PE-0603CD271GTT
PE-0603CD271GTT
PE-0603CD271GTT
Виробник:
на замовлення 70000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PE-0603CD271GTT
Description: FIXED IND 270NH 170MA 2.3 OHM, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.071" L x 0.049" W (1.80mm x 1.24mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.3Ohm Max, Q @ Freq: 24 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 860MHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm), Inductance: 270 nH, Current Rating (Amps): 170 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0603CD271GTT PE-0603CD271GTT Виробник : Pulse Electronics PE-0603CD271GTT Description: FIXED IND 270NH 170MA 2.3 OHM
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.071" L x 0.049" W (1.80mm x 1.24mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.3Ohm Max
Q @ Freq: 24 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 860MHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Inductance: 270 nH
Current Rating (Amps): 170 mA