PE-0603CD2N2JTT
PE-0603CD2N2JTT Pulse Electronics
PE-0603CD2N2JTT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 2.2NH 700MA 11MOHM SMD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.047" L x 0.026" W (1.19mm x 0.66mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 11mOhm Max
Q @ Freq: 18 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 6GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.024" (0.61mm)
Inductance: 2.2 nH
Current Rating (Amps): 700 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2NH 700MA 11MOHM SMD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.047" L x 0.026" W (1.19mm x 0.66mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 11mOhm Max, Q @ Freq: 18 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 6GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.024" (0.61mm), Inductance: 2.2 nH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0603CD2N2JTT Виробник : Pulse Electronics WC709-2904207.pdf RF Inductors - SMD CERAMIC RF WW 0603 INDUCTOR, 2.2nH +/-5% , TIN, TR