PE-0603CD390GTT
PE-0603CD390GTT Pulse Electronics
WC709-2904207.pdf
Виробник: Pulse Electronics
RF Inductors - SMD SMD IND
на замовлення 1223 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 39NH 600MA 250MOHM SMD, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.071" L x 0.049" W (1.80mm x 1.24mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 250mOhm Max, Q @ Freq: 35 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 2.2GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm), Part Status: Active, Inductance: 39 nH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0603CD390GTT PE-0603CD390GTT Виробник : Pulse Electronics PE-0603CD390GTT Description: FIXED IND 39NH 600MA 250MOHM SMD
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.071" L x 0.049" W (1.80mm x 1.24mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 250mOhm Max
Q @ Freq: 35 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 2.2GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Part Status: Active
Inductance: 39 nH
Current Rating (Amps): 600 mA
на замовлення 931 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 35 @ 250MHz
Material - Core: Ceramic
Part Status: Active
Inductance: 39 nH
Current Rating (Amps): 600 mA