PE-0603CD560JTT
PE-0603CD560JTT Pulse Electronics Corporation
WC701.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 56NH 600MA 310 MOHM
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0603CD560JTT PE-0603CD560JTT Виробник : Pulse Electronics Corporation WC701.pdf Description: FIXED IND 56NH 600MA 310 MOHM