Продукція > PE- > PE-0603CD680KTT
PE-0603CD680KTT
RF_Chip_Ind_Rev2019.pdf
Виробник:
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PE-0603CD680KTT
Description: FIXED IND 68NH 600MA 340MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.071" L x 0.049" W (1.80mm x 1.24mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 340mOhm Max, Q @ Freq: 35 @ 200MHz, Frequency - Self Resonant: 1.7GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 200 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm), Inductance: 68 nH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0603CD680KTT PE-0603CD680KTT Виробник : Pulse Electronics RF_Chip_Ind_Rev2019.pdf Description: FIXED IND 68NH 600MA 340MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.071" L x 0.049" W (1.80mm x 1.24mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 340mOhm Max
Q @ Freq: 35 @ 200MHz
Frequency - Self Resonant: 1.7GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 200 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Inductance: 68 nH
Current Rating (Amps): 600 mA