PE-0603CLH2R2STS
PE-0603CLH2R2STS Pulse Electronics
PLEI_S_A0011079421_1-2903169.pdf
Виробник: Pulse Electronics
RF Inductors - SMD 0603 2.2uH 750mA DCR=312mOhms RF
на замовлення 3955 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 750MA 312MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 312mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 95MHz, Current - Saturation (Isat): 350mA, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 750 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0603CLH2R2STS Виробник : Pulse Electronics PE-0603CLH2R2STS Description: FIXED IND 2.2UH 750MA 312MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 312mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 95MHz
Current - Saturation (Isat): 350mA
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 750 mA
Кількість Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 750 mA