PE-0603FB102ST
PE-0603FB102ST Pulse Electronics
PE-0603FB102ST
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 1K OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 64000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - PE-0603FB102ST - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 1 kohm, 400 mA, 0603FB Series, 0.5 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.5ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 400mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 1kohm, Produktpalette: 0603FB Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0603FB102ST PE-0603FB102ST Виробник : PULSE ELECTRONICS 3576950.pdf Description: PULSE ELECTRONICS - PE-0603FB102ST - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 1 kohm, 400 mA, 0603FB Series, 0.5 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.5ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 400mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1kohm
Produktpalette: 0603FB Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.5ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 400mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1kohm
Produktpalette: 0603FB Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: To Be Advised
Мінімальне замовлення: 400
PE-0603FB102ST PE-0603FB102ST Виробник : Pulse Electronics PE-0603FB102ST Description: FERRITE BEAD 1K OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 400mA
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 45
PE-0603FB102ST PE-0603FB102ST Виробник : Pulse Electronics WC706-2904245.pdf Ferrite Beads 0603 1000Ohms SMT FERRITE CHIP BEAD