PE-0603FB121ST
PE-0603FB121ST Pulse Electronics
PE-0603FB121ST
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 180mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 112000 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 180mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0603FB121ST PE-0603FB121ST Виробник : Pulse 18wc706.pdf Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 0.5A 0.18Ohm DCR 0603 T/R
Кількість Ціна
PE-0603FB121ST PE-0603FB121ST Виробник : Pulse Electronics WC706.pdf Ferrite Beads 0603 120Ohms SMT FERRITE CHIP BEAD
Мінімальне замовлення: 47
PE-0603FB121ST PE-0603FB121ST Виробник : Pulse Electronics PE-0603FB121ST Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 500mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 45
Мінімальне замовлення: 89
Мінімальне замовлення: 86
товару немає в наявності