PE-0603HFB601ST
PE-0603HFB601ST Pulse Electronics
PE-0603HFB601ST
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Height (Max): 0.041" (1.05mm), Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0603HFB601ST PE-0603HFB601ST Виробник : Pulse Electronics WC706-2904245.pdf Ferrite Beads 0603 600Ohms SMT FERRITE CHIP BEAD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
PE-0603HFB601ST PE-0603HFB601ST Виробник : Pulse Electronics PE-0603HFB601ST Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
Current Rating (Max): 500mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1