PE-0603PFB121ST
PE-0603PFB121ST
Код товару: 194899
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 1
товару немає в наявності
Ціна
PE-0603PFB121ST PE-0603PFB121ST Виробник : Pulse Electronics PE-0603PFB121ST Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 792000 шт:
Кількість Ціна
PE-0603PFB121ST PE-0603PFB121ST Виробник : Pulse wc706.pdf Ferrite Beads Multi-Layer High Current 120Ohm 25% 100MHz 2A 0.05Ohm DCR 0603 T/R
Кількість Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.041" (1.05mm)
Current Rating (Max): 2A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 50
Мінімальне замовлення: 112
PE-0603PFB121ST PE-0603PFB121ST Виробник : Pulse Electronics WC706.pdf Ferrite Beads 0603 120Ohms SMT FERRITE CHIP BEAD
Мінімальне замовлення: 47
товару немає в наявності