PE-0805CCMC121STS
PE-0805CCMC121STS Pulse Electronics
PE-0805CCMC121STS
Виробник: Pulse Electronics
Description: CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 370mA
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Height (Max): 0.051" (1.30mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 370mA, DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0805CCMC121STS PE-0805CCMC121STS Виробник : Pulse Electronics PE-0805CCMC121STS Description: CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 370mA