Продукція > PULSE > PE-0805CD102GTT
PE-0805CD102GTT
PE-0805CD102GTT Pulse
601wc701.pdf
Виробник: Pulse
Inductor RF Chip Wirewound 1uH 2% 25MHz 20Q-Factor Ceramic 0.15A 3.6Ohm DCR 0805 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 150MA 3.6 OHM SMD, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.090" L x 0.066" W (2.29mm x 1.68mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.6Ohm Max, Q @ Freq: 20 @ 50MHz, Frequency - Self Resonant: 200MHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.062" (1.58mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 150 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0805CD102GTT PE-0805CD102GTT Виробник : Pulse Electronics PE-0805CD102GTT Description: FIXED IND 1UH 150MA 3.6 OHM SMD
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.090" L x 0.066" W (2.29mm x 1.68mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.6Ohm Max
Q @ Freq: 20 @ 50MHz
Frequency - Self Resonant: 200MHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.062" (1.58mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 150 mA
товару немає в наявності
PE-0805CD102GTT PE-0805CD102GTT Виробник : Pulse Electronics WC710-3071983.pdf RF Inductors - SMD 1000nH 2%