PE-0805CD111GTT
PE-0805CD111GTT Pulse Electronics Corporation
WC701.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 110NH 400MA 480 MOHM
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Inductor RF Chip Wirewound 0.11uH 2% 150MHz 50Q-Factor Ceramic 0.4A 0.48Ohm DCR 0805 T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0805CD111GTT PE-0805CD111GTT Виробник : Pulse 601wc701.pdf Inductor RF Chip Wirewound 0.11uH 2% 150MHz 50Q-Factor Ceramic 0.4A 0.48Ohm DCR 0805 T/R
товару немає в наявності
PE-0805CD111GTT PE-0805CD111GTT Виробник : Pulse Electronics WC710.pdf RF Inductors - SMD CERAMIC RF WW 0805 INDUCTOR, 110nH +/-2% , TIN, TR