Продукція > PULSE > PE-0805CD122JTT
PE-0805CD122JTT
PE-0805CD122JTT Pulse
601wc701.pdf
Виробник: Pulse
Inductor RF Chip Wirewound 1.2uH 5% 25MHz 20Q-Factor Ceramic 0.12A 4.1Ohm DCR 0805 T/R
на замовлення 7962 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0805CD122JTT PE-0805CD122JTT Виробник : Pulse 601wc701.pdf Inductor RF Chip Wirewound 1.2uH 5% 25MHz 20Q-Factor Ceramic 0.12A 4.1Ohm DCR 0805 T/R
Кількість Ціна
PE-0805CD122JTT PE-0805CD122JTT Виробник : Pulse Electronics Corporation WC701.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 120MA 4.1 OHM
на замовлення 12 шт:
товару немає в наявності