PE-1008CD271GTT
PE-1008CD271GTT Pulse Electronics
PE-1008CD271GTT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 270NH 500MA 910 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 910mOhm Max
Q @ Freq: 45 @ 350MHz
Frequency - Self Resonant: 525MHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.090" (2.29mm)
Part Status: Active
Inductance: 270 nH
Current Rating (Amps): 500 mA
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 270NH 500MA 910 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 910mOhm Max, Q @ Freq: 45 @ 350MHz, Frequency - Self Resonant: 525MHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.090" (2.29mm), Part Status: Active, Inductance: 270 nH, Current Rating (Amps): 500 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-1008CD271GTT PE-1008CD271GTT Виробник : Pulse Electronics PE-1008CD271GTT Description: FIXED IND 270NH 500MA 910 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 45 @ 350MHz
Material - Core: Ceramic
Part Status: Active
Inductance: 270 nH
Current Rating (Amps): 500 mA