Продукція > PUE > PE-1008CM820JTT
PE-1008CM820JTT PUE
RF_Chip_Ind_Rev2019.pdf
Виробник: PUE
08+;
на замовлення 5396 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 82NH 950MA 140MOHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 140mOhm Max, Q @ Freq: 65 @ 350MHz, Frequency - Self Resonant: 950MHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 50 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.090" (2.29mm), Inductance: 82 nH, Current Rating (Amps): 950 mA.
Інші пропозиції PE-1008CM820JTT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-1008CM820JTT PE-1008CM820JTT Виробник : Pulse Electronics RF_Chip_Ind_Rev2019.pdf Description: FIXED IND 82NH 950MA 140MOHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 140mOhm Max
Q @ Freq: 65 @ 350MHz
Frequency - Self Resonant: 950MHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 50 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.090" (2.29mm)
Inductance: 82 nH
Current Rating (Amps): 950 mA