PE014F12
PE014F12 TE Connectivity
eng_ds_pe_bistable_a.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 12VDC 5A SPDT(20mm 10mm 10mm) THT
на замовлення 466 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 33
Відгуки про товар
Написати відгук