PE014F24
PE014F24 TE Connectivity
eng_ds_pe_bistable_1221.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 24VDC 5A SPDT(20mm 10mm 10mm) THT
на замовлення 7770 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук