PE-0603CD270GTT
PE-0603CD270GTT Pulse Electronics
PE-0603CD270GTT
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 27NH 600MA 220 MOHM
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.071" L x 0.049" W (1.80mm x 1.24mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 220mOhm
Q @ Freq: 35 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 2.8GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Part Status: Active
Inductance: 27 nH
Current Rating (Amps): 600 mA
на замовлення 14000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 27NH 600MA 220 MOHM, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.071" L x 0.049" W (1.80mm x 1.24mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 220mOhm, Q @ Freq: 35 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 2.8GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm), Part Status: Active, Inductance: 27 nH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0603CD270GTT PE-0603CD270GTT Виробник : Pulse Electronics PE-0603CD270GTT Description: FIXED IND 27NH 600MA 220 MOHM
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 220mOhm
Q @ Freq: 35 @ 250MHz
Material - Core: Ceramic
Part Status: Active
Inductance: 27 nH
Current Rating (Amps): 600 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
PE-0603CD270GTT PE-0603CD270GTT Виробник : Pulse Electronics WC709.pdf RF Inductors - SMD 27nH 2%