Продукція > YAGEO > PE1206FRE7W0R068L
PE1206FRE7W0R068L
PE1206FRE7W0R068L YAGEO
YAGO-S-A0012063078-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: YAGEO
Description: YAGEO - PE1206FRE7W0R068L - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.068 ohm, PE_L Series, 1206 [Metrisch 3216], 500 mW
tariffCode: 85332900
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 3960 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 59
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: YAGEO - PE1206FRE7W0R068L - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.068 ohm, PE_L Series, 1206 [Metrisch 3216], 500 mW, tariffCode: 85332900, Produkthöhe: 0.64mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216], Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 500mW, Widerstand: 0.068ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PE_L Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 170°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE1206FRE7W0R068L PE1206FRE7W0R068L Виробник : YAGEO YAGO-S-A0012063078-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: YAGEO - PE1206FRE7W0R068L - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.068 ohm, PE_L Series, 1206 [Metrisch 3216], 500 mW
tariffCode: 85332900
Produkthöhe: 0.64mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216]
Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 500mW
Widerstand: 0.068ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PE_L Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 170°C
Produktbreite: 1.6mm