Продукція > YAGEO > PE1206FRM070R09L
PE1206FRM070R09L
PE1206FRM070R09L YAGEO
pyu-pe_521_rohs_l.pdf
Виробник: YAGEO
Description: YAGEO - PE1206FRM070R09L - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.09 ohm, PE_L Series, 1206 [Metrisch 3216], 250 mW
tariffCode: 85332900
Produkthöhe: 0.64mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216]
Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 250mW
Widerstand: 0.09ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 0
Temperaturkoeffizient: ± 75ppm/°C
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PE_L Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 170°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 3930 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 41
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: YAGEO - PE1206FRM070R09L - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.09 ohm, PE_L Series, 1206 [Metrisch 3216], 250 mW, tariffCode: 85332900, Produkthöhe: 0.64mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216], Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 250mW, Widerstand: 0.09ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 0, Temperaturkoeffizient: ± 75ppm/°C, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PE_L Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 170°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE1206FRM070R09L PE1206FRM070R09L Виробник : YAGEO pyu-pe_521_rohs_l.pdf Description: YAGEO - PE1206FRM070R09L - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.09 ohm, PE_L Series, 1206 [Metrisch 3216], 250 mW
tariffCode: 85332900
Produkthöhe: 0.64mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 250mW
Widerstand: 0.09ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 0
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PE_L Series
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 41
PE1206FRM070R09L PE1206FRM070R09L Виробник : Yageo pyu-pe_521_rohs_l_11.pdf Res Metal Foil 1206 0.09 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±75ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200