Продукція > YAGEO > PE1206FRM070R2L
PE1206FRM070R2L
PE1206FRM070R2L YAGEO
pyu-pe_521_rohs_l.pdf
Виробник: YAGEO
Description: YAGEO - PE1206FRM070R2L - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.2 ohm, PE_L Series, 1206 [Metrisch 3216], 250 mW, ± 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.64mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216]
Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 250mW
Widerstand: 0.2ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 1%
Temperaturkoeffizient: 75ppm/C
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PE_L Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 170°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 3980 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: YAGEO - PE1206FRM070R2L - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.2 ohm, PE_L Series, 1206 [Metrisch 3216], 250 mW, ± 1%, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.64mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216], Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 250mW, Widerstand: 0.2ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 1%, Temperaturkoeffizient: 75ppm/C, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PE_L Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 170°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE1206FRM070R2L PE1206FRM070R2L Виробник : YAGEO pyu-pe_521_rohs_l.pdf Description: YAGEO - PE1206FRM070R2L - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.2 ohm, PE_L Series, 1206 [Metrisch 3216], 250 mW, ± 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.64mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 250mW
Widerstand: 0.2ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 1%
Temperaturkoeffizient: 75ppm/C
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PE_L Series
Produktbreite: 1.6mm