Продукція > YAGEO > PE2010FKM7W0R2L
PE2010FKM7W0R2L
PE2010FKM7W0R2L YAGEO
pyu-pe_521_rohs_l.pdf
Виробник: YAGEO
Description: YAGEO - PE2010FKM7W0R2L - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.2 ohm, PE_L Series, 2010 [Metrisch 5025], 1 W, ± 1%
tariffCode: 85332900
Produkthöhe: 0.64mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2010 [Metrisch 5025]
Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 1W
Widerstand: 0.2ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 0
Temperaturkoeffizient: ± 75ppm/°C
Produktlänge: 5.08mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PE_L Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 170°C
Produktbreite: 2.54mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 8130 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: YAGEO - PE2010FKM7W0R2L - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.2 ohm, PE_L Series, 2010 [Metrisch 5025], 1 W, ± 1%, tariffCode: 85332900, Produkthöhe: 0.64mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2010 [Metrisch 5025], Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 1W, Widerstand: 0.2ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 0, Temperaturkoeffizient: ± 75ppm/°C, Produktlänge: 5.08mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PE_L Series, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 170°C, Produktbreite: 2.54mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE2010FKM7W0R2L PE2010FKM7W0R2L Виробник : YAGEO pyu-pe_521_rohs_l.pdf Description: YAGEO - PE2010FKM7W0R2L - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.2 ohm, PE_L Series, 2010 [Metrisch 5025], 1 W, ± 1%
tariffCode: 85332900
Produkthöhe: 0.64mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 1W
Widerstand: 0.2ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 0
Produktlänge: 5.08mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PE_L Series
productTraceability: No
Produktbreite: 2.54mm