PE30L0FL102MAB
PE30L0FL102MAB Vishay / Sfernice
pe30.pdf
Виробник: Vishay / Sfernice
Potentiometers 3watts 1Kohms 20% 25mm slotted
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: POT 1K OHM 3W CERMET LINEAR, Packaging: Bulk, Resistance (Ohms): 1k, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±20%, Features: Sealed, Temperature Coefficient: ±150ppm/°C, Adjustment Type: User Defined, Mounting Type: Panel Mount, Termination Style: Solder Lug, Bushing Thread: M10 x 0.75, Actuator Length: 0.984" (25.00mm), Actuator Type: Slotted, Built in Switch: None, Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm), Resistive Material: Cermet, Taper: Linear, Rotation: 300°, Number of Gangs: 1, Part Status: Active, Number of Turns: 1.0.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE30L0FL102MAB PE30L0FL102MAB Виробник : Vishay Sfernice pe30.pdf Description: POT 1K OHM 3W CERMET LINEAR
Packaging: Bulk
Resistance (Ohms): 1k
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±20%
Features: Sealed
Temperature Coefficient: ±150ppm/°C
Adjustment Type: User Defined
Mounting Type: Panel Mount
Termination Style: Solder Lug
Bushing Thread: M10 x 0.75
Actuator Length: 0.984" (25.00mm)
Actuator Type: Slotted
Built in Switch: None
Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm)
Resistive Material: Cermet
Taper: Linear
Rotation: 300°
Number of Gangs: 1
Part Status: Active
Number of Turns: 1.0
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
PE30L0FL102MAB PE30L0FL102MAB Виробник : Vishay pe30.pdf Res Cermet POT 1K Ohm 20% 3W 1(Elec)/1(Mech)Turns 6mm (19.7 X 45mm) Solder Lug Panel Mount Bulk
товару немає в наявності