Продукція > PLETRONICS, INC. > PE8845DEV-212.50M
PE8845DEV-212.50M
PE8845DEV-212.50M Pletronics, Inc.
85pe88d20dual.pdf
Виробник: Pletronics, Inc.
Oscillator XO 212.5MHz ±50ppm ECL/PECL 53% 3.3V 6-Pin CLCC SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE8845DEV-212.50M PE8845DEV-212.50M Виробник : Pletronics Inc. pe88d-365114.pdf Standard Clock Oscillators 212.5MHz 3.3V 50ppm -40+85DC