Продукція > SAMTEC > PEC-10-01-T-S-A
PEC-10-01-T-S-A
PEC-10-01-T-S-A Samtec
pec.pdf
Виробник: Samtec
Conn Card Edge SKT 10 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: .100" POWER EDGE CARD CONNECTOR, Features: Board Guide, Packaging: Tube, Gender: Female, Contact Finish: Tin, Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 10, Pitch: 0.100" (2.54mm), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Read Out: Single, Contact Type: Loop Bellows, Card Type: Non Specified - Single Edge, Termination: Solder, Contact Material: Beryllium Copper, Number of Positions/Bay/Row: 6; 4, Number of Rows: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PEC-10-01-T-S-A PEC-10-01-T-S-A Виробник : Samtec pec.pdf Conn Card Edge SKT 10 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Tube
товару немає в наявності
PEC-10-01-T-S-A Виробник : Samtec Inc. PEC-10-01-T-S-A Description: .100" POWER EDGE CARD CONNECTOR
Features: Board Guide
Packaging: Tube
Gender: Female
Contact Finish: Tin
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 10
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C