PEEA-3000 Cherry
Selector_PE_EN_.pdf
Виробник: Cherry
Description: SWITCH THUMB BCD 0.1A 50V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH THUMB BCD 0.1A 50V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Termination Style: Card Edge/Solder Pad, Output Code: BCD, Read Out: 0 ~ 9, Contact Rating @ Voltage: 0.1A @ 50VAC/DC, Actuator Type: Pushwheel, Display Characters - Height: 0.196" (5.00mm), End Caps: Sold Separately, Section Width: 0.300" (7.62mm), Number of Sections: 1, Part Status: Active.
Інші пропозиції PEEA-3000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PEEA3000 Виробник : ZF Electronics Description: SWITCH THUMB BCD 0.1A 50V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Termination Style: Card Edge/Solder Pad
Output Code: BCD
Read Out: 0 ~ 9
Contact Rating @ Voltage: 0.1A @ 50VAC/DC
Actuator Type: Pushwheel
Display Characters - Height: 0.196" (5.00mm)
End Caps: Sold Separately
Section Width: 0.300" (7.62mm)