Продукція > PEH > PEH200ZA3100MU2
PEH200ZA3100MU2
Виробник:
на замовлення 100 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PEH200ZA3100MU2
Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 100uF 500VDC 20% 35 X 51mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PEH200ZA3100MU2 PEH200ZA3100MU2 Виробник : KEMET KEM_A4034_PEH200-1101128.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 100uF 500VDC 20% 35 X 51mm