Перетворювач AC/DC (HLK-10M05) HILINK
Код товару: 210263
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > AC / DC блоки живлення що вбудовуються
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLK-10M05 Виробник : Shenzhen Hi-Link Electronic co.,Ltd AC/DC, 10W, Вход: 90-245VAC, Выход: 5V/2A, 46.9x27.8x21.8 мм, -25...+60 C Група товару: AC-DC-перетворювачі для монтажу на друковану плату Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
З цим товаром купують
Запобіжник micro 1A, повільний, D = 8,5мм h = 7,2мм (KLS5-102-5RT-010H)
Код товару: 114197
kls5-102-5rt-idatasheet.pdf
Виробник: KLS
Запобіжники (плавкі та самовідтворювані) > Плавкі запобіжники з виводами і без виводів
Короткий опис: Запобіжник повільний радіальний 1A 250V, 8,5х7,2мм
Номінальний струм: 1 А
Розмір: D=8,5 mm; h = 7,2 ±0,5 mm (міжвив. відст. 5,08 mm)
Фізичне виконання: З виводами
Матеріал корпуса: Пластик
Номінальна напруга: 250 VAC
Швидкодія: Повільний
у наявності: 681 шт
520 шт - склад
47 шт - РАДІОМАГ-Київ
45 шт - РАДІОМАГ-Львів
40 шт - РАДІОМАГ-Харків
29 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
ESD5Z5.0T1G
description esd5z25t1-d-241596.pdf
ESD5Z5.0T1G
Виробник: ON
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Діоди обмежувальні (cупрессори)
Корпус: SOD-523
Пікова потужність: 200 W
Напруга пробою, Vbr: 6,2 V
Постійна зворотня напруга, Vrm: 5 V