Продукція > NXP > PESD12VS4UD,115
PESD12VS4UD,115 NXP
PESDXS4UD_SER.pdf
Виробник: NXP
Група товару: Супресори Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 12VWM 24VC SC74, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74, SOT-457, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TA), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 73pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max), Supplier Device Package: SC-74, Unidirectional Channels: 4, Voltage - Breakdown (Min): 12.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24V, Power - Peak Pulse: 200W, Power Line Protection: No, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції PESD12VS4UD,115
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-74, SOT-457
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TA)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 73pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max)
Supplier Device Package: SC-74
Unidirectional Channels: 4
Voltage - Breakdown (Min): 12.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24V
Power - Peak Pulse: 200W