Продукція > NEXPERIA > PESD12VS5UD-QX
PESD12VS5UD-QX
PESD12VS5UD-QX Nexperia
pesd12vs5ud-q.pdf
Виробник: Nexperia
ESD Suppressor TVS Uni-Dir 12V 6-Pin TSOP T/R Automotive AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 12VWM 24VC 6TSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74, SOT-457, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TA), Applications: Telecom, Capacitance @ Frequency: 73pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max), Supplier Device Package: 6-TSOP, Unidirectional Channels: 5, Voltage - Breakdown (Min): 12.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24V, Power - Peak Pulse: 200W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Інші пропозиції PESD12VS5UD-QX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-74, SOT-457
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TA)
Applications: Telecom
Capacitance @ Frequency: 73pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max)
Supplier Device Package: 6-TSOP
Unidirectional Channels: 5
Voltage - Breakdown (Min): 12.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24V
Power - Peak Pulse: 200W